O firmie
GAWOR International
jej korzenie sięgają lat 60


Firma GAWOR International, w obecnej formie istnieje od roku 2009, powiązana jest jednak tradycjami sięgającymi lat '60, kiedy to rozpoczęto produkcję elementów metalowych w tym kłódek, zamków, zawiasów.  W 1980 roku powstała firma GAMAR, która jest głównym dostawcą produktów oferowanych w naszym serwisie. GAWOR powołana została jako firma handlowa, w celu zaspokojenia potrzeb indywidualnych klientów.

"Dla swojej własnej satysfakcji...
...spraw aby cieszyły Cię nawet najmniejsze
                                                                 szczegóły"


Ta idea stanowi myśl przewodnią w naszej kampanii reklamowej. W niej ukryta jest misja firmy jako chęć dostarczania satysfakcji, a że nie wynika ona jedynie z zakupionego produktu ale również formy w jakiej się go nabyło, stawiamy sobie wysokie wymagania co do organizacji samego "aktu zakupu". Dlatego też, przygotowaliśmy dla Państwa przyjazny serwis internetowy, przejrzysty, łatwy w użytkowaniu. Postawiliśmy również do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych doradców, którzy chętnie pomogą Państwu w podjęciu decyzji.

Bezpośredni importer

Wiele towarów z naszej oferty stanowi nasz bezpośredni import. Znakowane naszym logo produkty świadczą o utrzymaniu wysokiej jakości poprzez zorganizowany system kontroli jakości produktów.
Strefa logowania
Aby mieć możliwość zamawiania produktów, należy być zarejestrowanym klientem.
Wyszukiwarka
Newsletter